bytove doplnky

Sťahovanie. Každý kto tým prešiel, vie, že to nie je najľahšia doba v živote človek. Ak ešte k tomu normálne chodíte do práce, nemáte čas už na nič iné. Ak máte k tomu ešte aj deti, nemáte čas už ani poriadne na to sťahovanie, ale nejakým zázrakom si ho vytvoríte. Nasťahovanie sa je jedna etapa, ešte sa s tým však všetko nekončí, po nasťahovaní sa je totiž čas na druhý krok, urobiť z tohto nového miesta domov.

Ak ste si mysleli, že  nasťahovaním extra aktivita, ktorú musíte vynaložiť končí, musím vás sklamať, nie je to tak.  Kúzlo a teplo domova je to, čo ten pravý domov robí. Samozrejme vytvorí sa hlavne vami, rodinou a láskou, ale pár pekných doplnkov tiež neurobí málo práce. Ak si myslíte, že predsa v starom domove ste mali doplnkov habadej, len ich presuniete a je to, sklamem vás druhý krát. Nie je to tak. Každý priestor je jedinečný a každý si zaslúži, aby sa k nemu tak pristupovalo, prinesie to len tie najlepšie výsledky.

Samozrejme musíme brať do úvahy aj to, že to aké doplnky sa hodia do vášho domova, záleží aj od toho, akí ste vy sami. Ste stále rovnakí ako keď ste bývali v starom domove? Zmenilo sa niečo zásadné? Je to pocitová vec, preto ak sa k vám už niečo zo starých doplnkov nehodí, neváhajte, niekomu to podarujte, pošlite ďalej cez bazár, ale nenechávajte si to, aj keď rozum vám hovorí, že tomu predsa nič nie je. Ste už iná osoba, preto sa budete dobre cítiť tak, ako si to zariadite teraz v tejto aktuálnej chvíľke.

Možno ste v starom byte začínali žiť ako slobodná a bezdetná. Teraz vám vďaka vašim deťom robia veľkú výzdobu už aj všelijaké hračky pre dievčatá alebo chlapčenské autíčka. Nech je to už akokoľvek, nájdite si osobité kúzlo vášho domova a nech vás v tom nič neobmedzuje. Dobrým trikom, ktorý vykúzli umenie aj pod obyčajnou sviečkou sú dekoračné textílie organza. Vyberte si farbu, ktorá vám najviac vystihuje. Váš domov je o vás. Vyšperkujte si ho.

Rate this post