Recenzia - záhradný domček REUS

Pestrá ponuka záhradných stavieb vám umožňuje vybrať si taký záhradný domček, ktorý bude spĺňať všetky vaše predstavy. Veľmi nadčasovou a modernou stavbou je záhradný domček REUS. Vďaka čomu sa môžete presvedčiť o jeho kúpe?

Čím vyniká dizajn celého záhradného domčeka?

Celý záhradný domček REUS je vyrobený z kvalitných škandinávskych drevín, ktoré len potvrdzujú jeho dokonalý dizajn. Na prvý pohľad môžeme vidieť, že nejde o obyčajný a štandardný záhradný domček, ktorý bude slúžiť len pre uskladnenie vecí alebo ako malá rodinná stavba. Výhodou drevín je aj ich skvelé odolávanie nepriaznivým poveternostným podmienkam. Okrem klasického svetlého alebo tmavého dreva si môžete vybrať buď žlté alebo fialové  farebné prevedenie záhradného domčeka. Dizajn je práve preto ešte viac dôležitý, pretože vďaka nemu záhradný domček vo vašej záhrade skutočne vynikne.

Čo môžeme zohľadniť pri výbere?

Drevo z ktorého je domček vyrobený je hustejšie, má tiež dlhšiu trvácnosť, ako tuzemský smrek. Záhradný domček môžete využiť ako svoju pracovnú dielňu alebo záhradný domček, ktorý bude prevážne slúžiť na uskladnenie náradia. Jednoduchá konštrukcia záhradného domčeka umožňuje tiež vyrobenie menšieho prístrešku, ktorý bude slúžiť na väčšie náradie. Domček má tiež kvalitný podklad, ktorí je odolní voči plesniam, poškrabaniu alebo iným nežiadúcim škodcom.

Čo je súčasťou záhradného domčeka?

Súčasťou záhradného domčeka sú okrem veľkej plochy aj dvojkrídlové dvere a tiež dva jednokrídlové okienka. Domček REUS je však dodávaný v neutrálnom stave, bez náteru. K samotnej záhradnej stavbe si môžete podľa svojho vlastného výberu doplatiť podlahovú krytinu alebo asfaltový šindel, montáž je na celé Slovensko zadarmo.

Je cena záhradného domčeka vhodná s pomerom kvality?

O samotnej ceny záhradného domčeka REUS rozhoduje tiež jeho veľkosť. Pokiaľ si vyberiete 400×300 verziu záhradného domčeka, tak vás celková stavba vyjde do 2000 €. V porovnaní s tým, čo všetko vám domček poskytuje, je táto cena adekvátna pri kúpe. Záhradný domček budete tak môcť využívať celoročne, bez toho aby mal nejaké obmedzenia.

Rate this post